Zpět

Mime fest Polička 2013 - Wariot Ideal: V. Švejda: Bliss, M. Kasprzyk: Mime show

Menu
pantomima

Divadlo Pantomimy (CZ): Minipovídky. Tradiční etudové představení, ve kterém tvůrci představují své nejnovější krátké pantomimy. Divák má možnost vidět nejen autorské kusy, ale převzaté od samých mistrů, ztvárněné do současné podoby pantomimy. Autoři a účinkující Anna Kukuczková, Vojta Svoboda, Lukáš Šimon, Jakub Urban, Radim Vizváry.

Wariot Ideal (Vojta Švejda, CZ): Bliss. Scénický komiks. Komediální one-man-show. Představení o básníku Blissi, jenž žije v podkrovním bytě nejvyššího domu ve městě, nejen na rozmezí nebe a země, ale i na rozhraní vtipného snu a směšné reality. Struktura představení je inspirována zkratkovitým vyprávěním v komiksovém stylu a poetikou animovaných filmů. Představení získalo cenu za herecký výkon "Grand Prix" na festivalu "Mimolet" v Rusku 2002. Autor a účinkující Vojta Švejda. Hudba Martin Zpěvák, Jiří Mráz, Light-design Vladimir Burian. Režie Vojta Švejda, Pierre Nadaud.

Miro Kasprzyk (SK): Mime Show. Mim show je pantomimicko-verbální show plná humoru, parodií a improvizace. Staré i nove etudy, parodie na reklamní svět a Navigátor, který představuje absolutní improvizaci bez přípravy a v reálném čase, kdy mim je slovně vedený momentálně vymyšleným příběhem diváka. Každé vystoupení plné fantazie bez hranic se již od roku 2000 v této podobě odehrává jako premiéra i derniéra zároveň.
Autor a účinkující Miro Kasprzyk


Typ pantomima
Místo konání Divadelní klub (Polička)
Datum a čas konání čt 19.9.2013 19:30
Součást festivalu

Mime fest Polička 2013

Součást opakované události Mime fest Polička
Přístupné pro vozíčkáře Ano
Související aktuality
  • Festival pantomimy Mime Fest přiveze do Poličky mimy z šesti zemí (16.9.2013, Divadlo.cz)
Zdroj dat Ticketportal