Zpět

Lakomec

Menu
Lakomec

Groteska, muzikál, swing, organizovaný zločin… Moliérův Lakomec žije v každé době – jen přestává být tolik osamocený! Pozoruhodná a profesně obdivuhodně interpetovaná úprava slavného Moliérova Lakomce v podání osobitých Geisslers Hofcomoedianten.

Mladá herecká skupina Geisslers Hofcomoedianten z Kuksu, která je složená z profesionálních herců pražských divadel , přichází s nejnovější verzí Moliérova Lakomce. Geisslers Hofcomoedianten obdrželi za svoje inscenace již řadu ocenění na nejrůznějších festivalech nejen v Čechách, ale i v zahraničí (Rakousko, Itálie, Maďarsko, Polsko). Ve svojí nejnovější inscenaci se rozhodli pro snad nejklasičtější a nejznámější ze všech divadelních textů barokního období – Lakomce. Moliérův Lakomec totiž žije v každé době – jen přestává být tolik osamocený! Vtipná, svěží, gagy a písněmi nabitá inscenace nové nastupující herecké generace! Klasika v novém kabátě!

Harpagon – Václav Chalupa Kleant – Martin Bohadlo Elisa – Kateřina Bohadlová Frosina -­‐ Vendula Štíchová/alt.Ivana Machalová Valérie – Kristýna Matějová Mariana – Blanka Vávrová.


Typ muzikál
Zakázán vstup se zvířaty Akce není vhodná pro děti
Místo konání Tylův dům Polička (Polička)
Datum a čas konání po 4.4.2016 10:00
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Vstupné 70 Kč
Zdroj dat Informační a turistické centrum Polička